top of page

Catholic Daily Quotes

Public·14 members
Levi Richardson
Levi Richardson

Megaget Skachat Programmu FixCCleaner ir veiksmīga sistēmas optimizācijas un drošības programma, kas var veikt datoru tīrīšanu, datoru paātrināšanu, programmu noņemšanu, failu dzēšanu, reģistra tīrīšanu, neatgriezenisku dzēšanu un daudz ko citu.
megaget skachat programmu


DOWNLOAD: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Fmiimms.com%2F2uemxz&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw3TRJBbsixF4s1TyAm0yUxcCCleaner pievērš uzmanību kā bezmaksas sistēmas uzturēšanas un optimizācijas programmai, kas izstrādāta lietotājiem, kuri vēlas izmantot savus datorus ar pirmās dienas veiktspēju. Turklāt Windows lietotāji šo programmu sauc par CCleaner kā datora tīrīšanas rīku.


CCleaner, kuram ir ļoti skaidra un vienkārša lietotāja saskarne, ir sagatavots lietošanai visu līmeņu datoru lietotājiem. Izmantojot programmu, kuras galvenajā izvēlnē ir izvēlnes Tīrītājs, Reģistrs, Rīki un Iestatījumi, cilnē, kuru vēlaties izmantot, varat viegli veikt visas nepieciešamās darbības.


Izmantojot programmu, reģistra sadaļā tiek skenētas kļūdas, kas atrodas jūsu datora reģistrā un samazina jūsu sistēmas veiktspēju. DLL faila kļūdas, ActiveX un Class problēmas, neizmantotie failu paplašinājumi, instalētāji, palīdzības faili un līdzīgs saturs, kas parādīsies pēc skenēšanas, tiek notīrīti ar vienu klikšķi, ļaujot izmantot datoru ar daudz lielāku veiktspēju.


Viens no lielākajiem CCleaner plusiem turku lietotājiem neapšaubāmi ir turku valodas atbalsts. Tādā veidā jūs varat viegli pabeigt visas darbības, kuras vēlaties veikt, izmantojot programmu, un jūs varat viegli sekot tam, ko jūs darāt katrā solī. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page