top of page

Catholic Daily Quotes

Public·14 members
Joshua Cox
Joshua Cox

Oyun Zombi: En İyi Zombi Oyunları Burada!


Zombi oyunları kategorimizde bulunan uygulamalar genel olarak savunma ve saldırı yapma üzerine kurgulanmıştır. Canlanan ölüler şehrinize yada köyünüze gelerek tüm insanları kendileri gibi yaratığa dönüştürmeye çalışıyorlar. Bunu da insanlara dokunarak yada ısırarak gerçekleştiriyorlar. Bu duruma engel olmak bazı uygulamalarda yaratıklar ile aranıza savunma hatları kurup uzaktan ateş ederek onları öldürüyorsunuz. Bazı uygulamalarda araba ile yaratıkları eziyorsunuz. Bazı uygulamalarda ise elinize farklı silahlar alıp yaratıkların arasına dalarak hepsini etkisiz hale getiriyorsunuz.
oyun zombiTüm bu işlemleri yaparken yaratıkların size yaklaşmasını ve size dokunmasına engel olmanız gerekiyor. Yaratıkları yok edemediğiniz durumlarda ise onlardan kaçarak hayatta kalmaya çalışmalısınız. Her bir uygulamada kendinizi televizyon yada sinemada seyrettiğiniz korku filmlerinin içinde bulacaksınız. Filmlerdeki başrol oyuncuları gibi yaratıklara saldırarak kendinizin kahramanı olacaksınız. Zombi oyunları oynarken her bir uygulamada farklı stratejiler gerçekleştirerek aksiyon dolu anlar yaşayacaksınız. Yaratıklara yakalanmamak ve hayatta kalmak için her türlü yolu denemeniz gerekecektir. Eğer yaratıkları yok edemezseniz ve onlara yakalanırsanız bir virüs gibi yayılarak tüm gezegeni ele geçirirler ve insan yaşamına son verirler. Bunun için insan ırkının hayatına devam edebilmesi için tüm yaratıkları teker teker yok edip insanlık tarihinin bir kahramanı olun. Tüm bu kahramanlıkları yaparken gereğinden fazla korku ve adrenalin dolu anlar yaşayacaksınız.


Zombilerle savaşın ve kendiniz olmaktan kaçının! Burada seçebileceğiniz çok sayıda aksiyon dolu zombi oyunu var. En iyi, en çok oynanan ve en yeniye göre sıralamak için filtreleri kullanın.


Zombi kıyameti. Video oyunlarında ve filmlerde en çok yeniden kullanılabilir temalardan biri. Çoğu zaman, kontrol altına alınamayan hızla bulaşıcı bir hastalıktan kaynaklanır. Böyle bir senaryonun akla yatkınlığı, zombi oyunlarının internette oynamak için bu kadar popüler olmasının bir nedenidir. Bu korkunç senaryoyu gerçek zamanlı olarak deneyimlemenize yardımcı olacak yüzlerce ücretsiz zombi oyunu var.


Zombi ordularına karşı hayatta kalmak eğlenceli bir meydan okuma olabilir. Ama bazen araba sürerken zombileri ağır çekimde ezmek istersiniz. Bunun için Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls oyunlarına göz atın!


Klasik hayatta kalma oyunu, baskı altında soğukkanlılığınızı koruma yeteneğinizi test eden, yoğunlaşan zombi dalgaları içerir. Infected Days, bu formatı kullanan mükemmel, aksiyon dolu bir oyundur. Stickman: Legacy Zombie War'a da göz atın!


Bu kıyamet senaryosunu deneyimlemenin bir başka heyecan verici yolu da arkadaşlarla çevrimiçi olmaktır. Tepeden tırnağa zombi öldürme kargaşası için Zombs Royale veya Zombie Hunters Online'a göz atın.


oyun zombi katliamı


oyun zombi savaşı


oyun zombi avcısı


oyun zombi ezme


oyun zombi hastanesi


oyun zombi kıyameti


oyun zombi savunma


oyun zombi saldırısı


oyun zombi parkuru


oyun zombi çiftliği


oyun zombi bitkiler


oyun zombi futbolu


oyun zombi araba


oyun zombi yarışı


oyun zombi okçu


oyun zombi silahı


oyun zombi kafası


oyun zombi şehri


oyun zombi dünyası


oyun zombi hayatta kalma


oyun zombi çıkışı


oyun zombi dövüşü


oyun zombi makyajı


oyun zombi giydirme


oyun zombi kuaförü


oyun zombi aşkı


oyun zombi balonu


oyun zombi patlatma


oyun zombi bulmaca


oyun zombi strateji


oyun zombi macera


oyun zombi komedi


oyun zombi korku


oyun zombi aksiyon


oyun zombi rpg


oyun zombi simülasyonu


oyun zombi çevrim içi


oyun zombi çok oyunculu


oyun zombi tek oyunculu


oyun zombi ücretsiz


Zombi oyunları, zombileri içeren korku oyunlarının bir alt türüdür. Onlardan biri olmamak için genellikle bu yırtıcı canlandırılmış ceset sürülerine karşı hayatta kalmanız gerekir. Genellikle bir hayatta kalma unsuru vardır, ancak çok oyunculu, tek oyunculu, 2D platform oyunları ve zombi içeren daha birçok oyun bulacaksınız.


Karakteriniz ve zombiler birden fazla vuruşa dayanabilirken, kafaya hızlı bir atış ikinizden biri için oyun biter. Bu, her zaman ya atışlarınızı sabitlemek için zaman ayırdığınızı, bu da sizi gelen mermilere karşı daha savunmasız hale getirdiğinizi ya da sadece zombilere karşı olabildiğince çok mızrak lobisi yaptığınızı ve onlara saldırmadan önce onları vuracağınızı umduğunuzu garanti eder. Sen. Ancak vurulursanız, bazen zombilerin başlarının üzerinde ortaya çıkan sağlık paketlerini hedefleyebilirsiniz. Bu eşyalardan birini vurmayı başarırsanız, sağlığınız tamamen yenilenir.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page